Společnost Vacuum Global, s.r.o. byla založena na počátku roku 2002 jako nástupce firmy ROEDIGER CR, s.r.o., která od roku 1997 zastupovala firmu Roediger Vacuum GmbH Hanau v České republice. Vacuum Global, s.r.o. navázala na činnost firmy in PROJEKT LOUNY ENGINEERING, s.r.o., která od roku 1992 spolupracovala a nadále spolupracuje s firmou Roediger při projektování a inženýringu podtlakových systémů.

Vacuum Global, s.r.o. jako obchodní partner firmy Roediger Vacuum GmbH - Vacuum Sewerage and Recovery Systems (bývalé firmy Bilfinger Water Technologies GmbH) disponuje výhradním zastoupením pro podtlakové systémy ROEVAC a AIRVAC pro Českou republiku a Slovenskou republiku. (společnost v r. 2005 koupila výrobu ventilů AIR-VAC v USA).

Činnost společnosti je zaměřena především na obchod a technickou podporu ve všech úrovních tj. od přípravy přes realizaci až k provozování a to formou dílčí technické podpory nebo komplexní službou „na klíč“. Vacuum Global, s.r.o. je součástí velké „rodiny“ ROEVAC a AIRVAC obchodující po celém světě s podtlakovými systémy ROEVAC a AIRVAC.

Oblasti působení dnes tvoří venkovní podtlakové systémy, vnitřní podtlakové systémy a vyprazdňovaní a zásobovací systémy.

Vacuum Global s.r.o.

Žalanská 84
Teplice - Prosetice
415 01
Česká republika

Tel:       +420 720 934 631
Email:  info@vacuumglobal.cz